شهر آنتالیا و مراکز خرید

شهر آنتالیا ،شهری ساحلی و مدرن که امکانات بسیار خوبی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد. آنتالیا یکی از بهترین شهرهای ساحلی کشور ترکیه است به همین خاطر  تور آنتالیا همواره از محبوبترین تورهای ترکیه به حساب می‌آیند.

در ادامه کاخ سپید ملل به معرفی شهر آنتالیا و مراکز خرید آن می پردازد.

اغلب ایرانیان و اروپائیان به دلیل وجود سواحل زیبا و رویایی، شهر آنتالیا را برای سفر انتخاب می‌کنند. هیچ شکی وجود ندارد که سواحل شنی و آب و هوای خوب باعث جذب گردشگران خارجی به سمت آنتالیا شده است اما نباید از یاد برد که هتل‌های لوکس و رستوران‌های گوناگون هم در این موضوع تاثیر بسزایی داشته‌اند.

شهر آنتالیا و مراکز خرید

منطقه لارا در آنتالیا

لارا lara شناخته شده‌ترین و محبوبترین ساحل شهر آنتالیاست. در این منطقه هتل‌ها و رستورانهای بسیاری وجود دارند و انواع تفریحات و سرگرمی‌ها نیز برای گردشگران مهیاست. ساحل لارا فاصله‌ی کمی از مرکز شهر دارد و با استفاده از اتوبوس به راحتی می‌توانید خود را به مرکز شهر رسانده و از امکانات شهر استفاده نمایید. همچنین از این ساحل تا فرودگاه آنتالیا حدود 12 کیلومتر فاصله است و همین موضوع رفت و آمد تویست های خارجی را آسانتر می‌کند.

شهر آنتالیا و مراکز خرید

منطقه کمر آنتالیا

شهر آنتالیا و مراکز خرید

کِمر kemer در حقیقت شهری در کنار آنتالیاست که جزو استان آنتالیا محسوب می‌شود. پس کمر به نسبت لارا فاصله‌ی بسیار بیشتری تا مرکز آنتالیا دارد. بر اساس سرشماری که در سال 2010 میلادی انجام شد، شهر کمر حدود 36 هزار ساکن دارد.
کمر در 42 کیلومتری غرب آنتالیا واقع شده است اما چرا ایرانیان با وجود فاصله‌ی زیاد این شهر از مرکز آنتالیا علاقه‌مند به اقامت در آن هستند؟ واقعیت از این قرار است که هتل های کمر کمی ارزان قیمت تر از بخش لارا هستند و این موضوع برای افراد بسیاری اولویت محسوب می‌شود. 

نوبتی هم که باشد نوبت رفتن به مراکز خرید آنتالیا است؛ مراکز خریدی که به تنهایی می توانند دلیلی باشند برای سفر. در این شهر مراکز خرید بسیاری با رِنج قیمت های متفاوتی وجود دارند که رفتن به هر کدام می تواند تجربه ای متفاوت را برایتان رقم بزند.

اگر مسافر آنتالیا هستید، این کلیپ را از دست ندهید.

شهر آنتالیا و مراکز خرید

ساعت کاری:
شنبه تا 4شنبه:9 صبح تا 19 بعد از ظهر
5شنبه:9 صبح تا 17 بعد از ظهر

تورهای لحظه آخری

اطلاعات تماس

تهران،خیابان مطهری،خیابان لارستان،نبش کوچه 24،پلاک 48،واحد 1

تلفن: 88895096 - 021

موبایل: 09126712378

وب‌سایت: kakhesepid.com