Hungary is a landlocked country in Central Europe

برای تماس با کاخ سپید ملل روی شماره ضربه بزنید

تور مجارستان آسان ترین راه رسیدن به ویزای شینگن

کشورهای شرق اروپا شگفتی های زیادی دارند و به دلیل ارزان بودن هزینه های سفر، مقاصد گردشگری محبوب و پرطرفداری به حساب می آیند. بوداپست، پایتخت و بزرگ ترین شهر مجارستان بهشتی برای ماجراجویان است و جاذبه های تاریخی، پدیده های طبیعی فوق العاده و مکان ها و بناهای باشکوه این شهر را به مقصدی محبوب تبدیل کرده است. اگر با تور بوداپست یا به صورت شخصی و با خرید بلیط هواپیما بوداپست به این شهر سفر کنید حتما دوست دارید در مدت سفر از بهترین دیدنی های شهر بازدید کنید.پس برای رزرو تور مجارستان با کاخ سپید ملل همراه باشید.

تور مجارستان
نرخ دبلنرخ سینگلکودک با تختکودک بدون تختنرخ نوزاد

620€

+

5.900.000

760€

+

5.900.000

450€

+

5.500.000

400€

+

5.500.000

100€

+

5.500.000

سفر پنج روزه ی ما به بوداپست، با ورود به وین آغاز می شود. پس از گشت کوتاهی در وین و آشنایی مختصر با پایتخت موسیقی دنیا، به بوداپست سفر می کنیم و پنج شب رویایی را در پایتخت تاریخی و زیبای مجارستان سپری می کنیم؛ از جذاب ترین اماکن دیدنی اش بازدید می کنیم، خوشمزه ترین غذاهای سنتی مجارستان را امتحان می کنیم، بامزه ترین سوغاتی ها را می خریم و مانند بوداپستی ها تفریح می کنیم. در پایان سفر با دنیایی از خاطرات و تجربیات نو به خانه برمی گردیم.

تور مجارستان

 

اقامت در هتل 4 ستاره به همراه صبحانه

پرواز مستقیم بین المللی

ویزای شینگن و بیمه مسافرتی

11 آبان ساعت:07:30-زمان رسیدن:10:35

15 آبان ساعت:11:50-زمان رسیدن:17:40

راهنمای فارسی زبان در تمام مدت سفر-اتوبوس اختصاصی-ترانسفر فرودگاهی-گشت شهری وین-یک گشت شهری تمام روز و یک گشت خارج از شهر بوداپست

  • ارائه ضمانت‌نامه بانکی بازگشت از سفر برای تمامی مسافرین الزامی است.
  • عوارض خروج از کشور، هزینه ترجمه مدارک و صندوق سفارت به عهده مسافرین می‌باشد.
  • دریافت 50% از کل هزینه تور حین ثبت نام و مابقی هزینه‌ها طی روند صدور ویزا انجام می‌پذیرد.
  • در صورت عدم صدور روادید از سوی سفارت، هزینه ترجمه‌ها و سوخت پرواز از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مستردد می‌گردد
  • مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد.
  • اتاق سه تخته با توجه به قابلیت و ظرفیت هتل در دسترس می‌باشد.

بوداپست

بوداپست بزرگ ترین شهر مجارستان و همین طور پایتخت این کشور است و از جنبه های مختلفی حائز اهمیت است. جالب است بدانید که رود دانوب که از وسط شهر می گذرد این شهر را به دو بخش بودا و پِست تقسیم کرده است. بخش غربی رود دانوب را بودا و بخش شرقی را پست می نامند و روی هم رفته بوداپست را تشکیل می دهند. بوداپست تاریخ پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است و سلتی ها، رومیان باستان و نهایتا مجارها در این شهر حضور داشتند. اگرچه مغول ها هم در قرن سیزدهم به این شهر حمله کردند، اما همچنان حضور مجارها در این شهر ادامه پیدا کرد و بوداپست مقر اصلی رنسانس و فعالیت های فرهنگی در اروپا بوده است.

مکان های دیدنی

  حمام های آب گرم سیچینی

در شهر بوداپست حمام های آبگرم و درمانی متعددی وجود دارد، تا جایی که لقب «شهر آبگرم» را به آن داده اند. در پایتخت مجارستان حمام های سنتی زیادی وجود دارد، اما بدون شک مشهورترین آن ها حمام های سیچینی است. این حمام ها به خاطر معماری بی نظیر و منحصربفرد و حمام های روبازش شهرت پیدا کرده اند. بازدیدکنندگان می توانند در دو حمام درمانی روباز سیچینی که با ساختمان های سبک نئو-باروک و نئو-رنسانس احاطه شده اند ریلکس کنید و لذت ببرید.

تور مجارستان

تور مجارستان

قلعه فیشرمن

قلعه فیشرمن یا باستیون فیشرمن در بخش غربی بوداپست که بودا نامیده می شود قرار گرفته است و چشم انداز بی نظیری به رود دانوب و ساختمان پارلمان مجارستان دارد. باستیون فیشرمن در سال ۱۹۰۲ و به سبک نئو-گوتیک و نئو-رمانسک ساخته شده است. این قلعه با ظاهر افسانه ای و رویایی اش برای عکاسی بسیار ایده آل است و به همین دلیل هم یکی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری بوداپست به حساب می آید. موضوع دیگری که باعث محبوبیت این بنا شده این است که بازدید از آن رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ورودی نخواهید داشت.

قلعه بودا

قلعه تاریخی و باشکوه بودا سال ها محل اقامت پادشاهان مجارستان بوده و به همین دلیل به اسم قصر سلطنتی هم شناخته می شود. قلعه بودا در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده و یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری بوداپست است. این قلعه در قرن ۱۳ ساخته شده و از آن زمان بارها مورد تغییر و بازسازی قرار گرفته و بخش های زیادی به آن اضافه شده است. به همین دلیل امروزه وقتی باز قلعه بودا بازدید می کنیم شاهد ترکیب زیبایی از سبک های معماری قرون وسطایی، باروک، نئوباروک و سبک مدرن خواهیم بود. قلعه بودا چشم انداز بی نظیری به بخش پِست (Pest) دارد و شامل گالری ملی مجارستان و یک موزه هنری است که آثار هنرمندان مختلف محلی را به نمایش گذاشته اند.

تور مجارستان

بیشتر بدانید

جمعیت:
حدوداً 10 میلیون نفر

پایتخت:
بوداپست (بزرگترین شهر)

کشورهای همسایه:
مجارستان در شمال همسایه ­ی اسلواکی، در شرق همسایه­ ی رومانی، در جنوب همسایه ­ی صربستان و در جنوب غربی همسایه­ ی اسلوونی است.

جغرافیای مجارستان:
مجارستان یک کشور محصور در خشکی است. رودخانه­ های دانوب و تیسزا دو رودخانه ­ی مهم در جغرافیای این کشور هستند.

نظام سیاسی:
جمهوری مشروطه ی پارلمانی

دین رسمی:
کاتولیک

زبان رسمی:
زبان رسمی این کشور مجارستانی است که به زبان مجاری هم شناخته می­ شود. زبان­ های رومانیایی و آلمانی هم در این کشور صحبت می­ شوند. انگلیسی هم توسط درصد کمی از مردم در کشور صحبت می­ شود و معاملات کاری معمولاً به زبان انگلیسی انجام می ­شوند.
پول:
فورینت مجارستانی در حال حاضر ارز این کشور است. برنامه­ ریزی­ هایی انجام شده که در آینده یورو جای­گزین فورینت شود. برای بازکردن حساب بانکی باید مجوز اقامت و یک آدرس در مجارستان ارائه دهید اما برای باز کردن حساب در برخی بانک­ ها ارائه ی پاسپورت به تنهایی کافی است. دستگاه های خودپرداز به راحتی در دسترس هستند.

انعام:
انعام دادن در مجارستان مرسوم است. معمولاً 10 تا 15 درصد حق سرویس، برای انعام مناسب است.

کد بین المللی تلفن:
36+

شماره ­های اضطراری:
112 (موارد اضطراری عمومی)، 104 (آمبولانس)، 105 (آتش­ نشانی)، 107 (پلیس)

حمل و نقل و رانندگی:
در مجارستان صندلی راننده سمت راست است. در بوداپست سیستم پیشرفته­ ی حمل و نقل از جمله مترو وجود دارد. دسترسی به بیش­تر نقاط کشور از طریق اتومبیل یا حمل و نقل عمومی بسیار آسان است.