خرید و صدور بلیط کانادا و آمریکا در کمترین زمان از کلیه شهرهای ایران در آژانس هواپیمایی کاخ سپید ملل

02188895096

بلیط کانادا و آمریکا

امروزه به دلیل سختی رفت و آمد در سطح شهر و مشکلات ترافیکی، حضور در آژانس هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیما، کمی برای مسافران دشوار است. از این رو آژانس مسافرتی کاخ سپید ملل سعی بر این نموده است که روند سفر شما عزیزان را آسان نماید، بدین ترتیب که شما با یک تماس با دفتر ما می توانید بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر خود را انتخاب و رزرو نمایید.
کانتر بلیط سیستمی کاخ سپید ملل می تواند با جست و جو در ایرلاین های داخلی و خارجی،چارتری و سیستمی و همچنین صدور پروازهای soto و بلیط پروازهای داخلی بین شهرهای اروپا را فراهم کند.

بلیط کانادا و آمریکا

در میان سفرهای خارجی، پرواز ایران به کانادا و بالعکس از اهمیت دوچندانی برخوردار است. 
برای سفر به کشور کانادا و         شهر های آن می توانید همین الان با کاخ سپید ملل تماس بگیرین و بلیط کانادا را با ارزانترین نرخ تهیه نمایید.
 

بلیط کانادا و آمریکا

لازم به ذکر است که در حال حاضر امکان پرواز مستقیم از تهران به امریکا وجود نداشته و مسافران گرامی باید حداقل یک توقف در کشورهای مختلف از جمله ترکیه ، امارات و… داشته باشند. کارشناسان ما با در نظر گرفتن تمام ساعات پروازی و بررسی بهترین و ارزانترین نرخ بلیط هواپیما و با کمترین زمان توقف ، بلیط آمریکا را برای شما تهیه خواهند کرد.
 در نظر داشته باشید که برای تهیه بهترین مسیر پروازی و ارزان ترین قیمت بلیط آمریکا حداقل ۲ ماه قبل از سفر خود در این خصوص اقدام فرمایید.
 

توضیحات بیشتر

بلیط کانادا و آمریکا

لازم به ذکر است که فقط هواپیمایی امارات ، ترکیش و قطری امکان پرواز از برخی از شهرهای کشور را بجز تهران دارند و ایرلاین های دیگر تماما از تهران پرواز داشته و پس از یک توقف در کشورهای خود می توانید با تهیه بلیط آمریکا به ایالات مختلف آمریکا سفر کنید.با ایرلاین های فوق میتوانید بلیط آمریکا برای مسیرهای و شهرهای شیکاگو ، سیاتل ، نیویورک ، دالاس ، واشنگتون ، لس آنجلس ، سان فرانسیسکو ، آتلانتا ، هوستون و… را گرفته با خیالی آسوده به امریکا سفر کنید.

برای خرید بلیط کانادا و سفر به پایتخت آن، یک پرواز مهم و تقریبا همیشگی وجود دارد که پرواز مشترک ایران ایر و ایر کانادا است. این پرواز در دو روز هفته از تهران به مقصد اوتاوا و بلعکس پرواز می‌کند.

ایرلاین اتریشی نام و آوازه لوفتهانزا و سایر ایرلاین‌های مطرح جهان را ندارد اما یکی از انتخاب‌های خوب در خرید بلیط تورنتو محسوب می‌شود. این ایرلاین در ۷ روز هفته، از تهران به سمت تورنتو پرواز دارد.

بهترین ایرلاین ها جهت سفر به کانادا و آمریکا

برای رزرو بلیط کانادا و آمریکا با ما در تماس باشید

02188895096