کانتر اختصاصی بلیط

آژانس مسافرتی کاخ سپید ملل صدور بلیط های سیستمی هوایی بین المللی و داخلی آماده ارائه سریعترین خدمات به مسافران می باشد. 

همچنین مجموعه کاخ سپید ملل با مجهز بودن به سیستم های بین المللی روز، امکان رزرو و صدور بلیط پرواز های داخلی دیگر کشور ها و مقاصد را دارد. با بهره بردن از این امکان مسافران، شرکت ها و گروه ها دیگر نگران نبود بلیط های داخلی دیگر کشور ها و یا معطلی در فرودگاه های آنها نخواهند بود.

02188895096

تور کیش

بلیط های سیستمی تمامی ایرلاین ها

بلیط سیستمی

وقتی تصمیم به خرید بلیط هواپیما می‌گیریم معمولا عبارت‌ها و اصطلاحاتی در مورد بلیط هواپیما می‌شنویم یا می‌بینیم؛ اصطلاحاتی که ممکن است برایمان آشنا نباشد. یکی از این اصطلاحات بلیط سیستمی است؛ عبارتی که معمولا در مقابل بلیط چارتر قرار می‌گیرد. عجیب نیست اگر ندانیم بلیط سیستمی هواپیما چیست و چه فرقی با بلیط چارتر دارد. بلیط های سیستمی در واقع بلیط هایی هستند که ایرلاین مستقیما اقدام به فروش آنها می‌کند. این بلیط‌ها اغلب قابل استرداد هستند و معمولا قیمت بیشتری نسبت به بلیط های چارتر دارند.

02188895096

مزایای بلیط سیستمی

خرید بلیط سیستمی نسبت به خرید بلیط چارتر مزایایی دارد. شما می‌توانید از هفته‌ها قبل از سفر بلیط خود را خریداری کنید و در صورتی که مجبور به کنسل کردن بلیط شدید، با پرداخت جریمه، بدون هیچ نگرانی، باقی پول خود را استرداد کنید. خوب است بدانید در فلای تودی بهترین قیمت بلیط سیستمی برای شما فراهم شده است.
خرید بلیط سیستمی

02188895096

قیمت بلیط سیستمی

بلیط‌های سیستمی اغلب قیمت‌های ثابتی دارند و برخلاف بلیط های چارتر که قیمت آنها زیاد بالا و پایین می رود، معمولا قیمت بلیط سیستمی چندان تغییر نمی‌کند. البته در روزهای نزدیک به زمان پرواز، قیمت بلیط هواپیماسیستمی هم گاهی کم یا زیاد می‌شود و نوساناتی را تجربه می‌کند. به هر حال اگر دنبال بلیط ارزان هواپیما هستید احتمال کمتری وجود دارد که با خرید بلیط سیستمی به هدف خود برسید.

مقایسه قیمت بلیط سیستمی و چارتری

اگرچه اینطور تصور می‌شود که بلیط چارتر قیمت کمتری نسبت به بلیط سیستمی دارد اما همیشه هم این قانون برقرار نیست. گاهی اوقات بلیط‌های سیستمی لحظه آخری با تخفیف عرضه می‌شود و قیمت کمتری نسبت به بلیط چارتر دارد. اما به طور معمول باید گفت که قیمت بلیط‌های سیستمی اغلب بیشتر و تقریبا ثابت است اما قیمت بلیط‌های چارتر نوسان بیشتری دارد و معمولا کمتر است.

تماس با ما

  • خیابان مطهری،خیابان لارستان،نبش کوچه 24،پلاک 48،واحد1
  • info@kakhesepid.com
  • 02188895096
  • kakhesepidmelal@
  • kakhesepidmelal@