تور انگشت نگاری

در صورتیکه قصد سفر به کانادا را دارید، برای اخذ ویزای کانادا یکی از مراحل انجام انگشت نگاری در آنکارااست. انجام کلیه ی امور مربوط به ویزای کانادا در مراکز VAC در آنکارا صورت می گیرد. برای انجام مراحلی که در زیر به آنها اشاره می کنیم نماینده ای از طرف آژانس کاخ سپید ملل برای شما در نظر گرفته شده است تا کارها را به او بسپارید و با خیال آسوده تری مراحل انگشت نگاری را انجام دهید.

انگشت نگاری ویزای کانادا در آنکارا

مزایای استفاده از تور انگشت نگاری ویزای کانادا با کاخ سپید ملل​

  • حضور کارشناس ویزا در تمام مراحل سفر برای پیشبرد روند صدور درخواست
    انجام کلیه امور مربوط به درخواست اخذ ویزا با یکبار مراجعه به دفتر VAC
    صرفه جویی در زمان و هزینه متقاضی مراجعه به دفتر VAC با تعیین وقت و هماهنگی قبلی جهت جلوگیری از اتلاف وقت و عوامل پیش بینی نشده برگزاری تور در روزهای پایانی هفته برای افرادی که زمان کافی برای توقف در ترکیه ندارند. مناسب برای سالمندان و افرادی که به تنهایی قادر به سفر نیستند. آسودگی خاطر در طی شدن کلیه مراحل درخواست.
ویژه
انگشت نگاری ویزای کانادا در آنکارا

نکاتی که باید در هنگام انگشت نگاری رعایت کرد

۱- برای گرفتن وقت انگشت نگاری و دریافت ویزا به هیچ عنوان مدارک خود را پست نکنید.
۲- بعد از ارائه ی مدارک برای ویزا در اولین فرصت (حداکثر ۳۰ روز) انگشت نگاری را انجام دهید. شما می توانید با مراجعه به آژانس کاخ سپید ملل و استفاده از خدمات تور انگشت نگاری در آنکارا  و پکیج ویزای کانادا ، در اولین فرصت وقت لازم را دریافت کنید.
۳- باید تمامی افراد در یک پرونده ، همزمان انگشت نگاری را انجام دهند.

روش صحیح انگشت نگاری

  1. انگشتان دست راست به صورت هموار بر روی اسکنر قرار بگیرند

  2. انگشتان دست چپ به صورت هموار بر روی اسکنر قرار بگیرند

  3. انگشت شست به صورت هموار بر روی اسکنر قرار بگیرد

انگشت نگاری ویزای کانادا در آنکارا

دفتر انگشت نگاری برای ویزای کانادا در آنکارا

مناسب ترین گزینه سفارت کانادا در آنکارا است. در این سفارت خانه علاوه بر خدمات مربوط به مهاجرت و ویزا می‌توانید اطلاعات لازم در زمینه تحصیل در کانادا را نیز کسب کنید. آدرس این سفارت خانه کانادا در آنکارا می‌توانید به طور دقیق در زیر مشاهده کنید.

Cinnah Caddesi No: 58 – 06690, Cankaya Ankara, Turkey

آژانس مسافرتی کاخ سپید ملل با میانگین سالانه ، 462پرونده موفق وقت سفارت و 374 ویزای موفق برای کشور کانادا آماده ارائه خدمات تخصصی به شما متقاضیان محترم خواهد بود.